1961, kombinovaná technika na papieri, 45x33 cm, značené vľavo dole „D. Kočišová“
1989, olej, asambláž na dreve, 50x79,5 cm, značené vstrede dole „Mlynarčík 89“
Dielo pochádza zo súkromnej francúzskej zbierky Jeanine a Raoul-Jean Moulina.
Raoul-Jean Moulin (1934-2014) bol francúzsky umelecký kritik, ktorý sa okrem iného významne angažoval ako kurátor výstav a v roku 1965 založil časopis Opus International. Vďaka svojim bohatých aktivitám spojeným s umením sa priatelil aj s mnohými významnými umelcami, medzi ktorých patril aj Alex Mlynarčík.
olej na plátne, 163x78,5 cm, neznačené
Dielo pochádza zo súkromnej zbierky Jeanine a Raoul-Jean Moulina, francúzskeho výtvarného kritika.
1961, kresba ceruzou na papieri, 16x30 cm, značené vpravo dole „J. Koller 1961“
1971, textkarta, zelená pečiatka na papieri, 11,5x17 cm, značené vstrede hore pečiatkou „Július Koller 1971“
1993, olej, štruktúra na plátne, 49x48,5 cm, značené na zadnej strane „Sigetová Agneša 1993“